Společnost MS-Elektromontáže se již od roku 1993 zabývá realizací kompletních dodávek elektromontážních prací. Realizujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace včetně následného servisu,

Našimi partnery jsou přímí investoři, developerské a stavební společnosti v celé České republice, ale také drobní podnikatelé nebo fyzické osoby. Naše společnost díky svým dlouholetým zkušenostem pomůže zrealizovat jak výstavbu nových elektroinstalací VN a NN, tak i rekonstrukci stávajících elektroinstalací. Ať už se jedná o rodinné domy nebo výrobní haly.

Veškeré práce od projektové činnosti přes realizaci po revize provádí zaměstnanci v trvalém pracovním poměru. Každou práci provádí školení technici. Dodáváme a montujeme pouze značkový materiál, který Vám zaručuje, že budete s naší prací spokojeni.

Vaše přání je pro nás zavazující ve všech směrech, proto za naší práci ručíme 60 měsíců od předání zakázky.